A do të ketë zarf të zi në “BBVA”? Olta “shpërthen” ndaj Luizit: Çfarë t*apin ke ti…

0
1788
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Mbrëmjen e kaluar, Olta dhe Kiara, kanë shkuar në nominim kokë me kokë, dhe njëra prej tyre largohet të shtunën.

Largimin nëse eliminohet Kiara e paralajmëroi edhe Luizi. Deklarata e Luizit nuk është pritur mirë nga Olta, e cila ka thënë se në fund të fundit Big Brother është garë dhe se aty ata janë për të luajtur.

Gjatë një diskutimi me Dean, Olta ka thënë se është lodhur lidhur me Luizin për të mbrojtur Kiarën në çdo moment dhe e nuk është dakord që ai të dalë nga shtëpia nëse Kiara eliminohet nga loja.

Por ajo kishte eskaluar me fjalorin e saj, duke përdorur edhe terme të rënda.

Produksioni është akuzuar shpesh se po e mbron aktoren dhe mbetet të shihet nëse do i mbulojnë edhe këto.

Zjarr Tv Ad