Milaim Zeka zbulon skandalin e madh: Brenda zyrave të kësaj partie janë bërë orgji treshe

0
521
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Në rubrikën “Rrethi Katror” në E Diell pasditen e djeshme gazetari Milaim Zeka bëri një deklaratë të fortë për anëtarët e partisë VetëVendosja në Kosovë.

“Këtu opozita e Shqipërisë nuk mban qëndrim kur bëhet fjalë për politikën e jashtme. Ne mund të kemi përplasje në politikën e brendshme, por në politikën e jashtme duhet të jenë të gjithë të bashkuar, pozitë dhe opozitë.

Për shembull, unë dëgjoj nga përfaqësues të Vetëvendosjes në Shqipëri e Kosovë që thonë ne nuk e dëgjojmë Edi Ramën, kush është Edi Rama. Ai është kryeministri i Gjicit të Kukësit, që i mbeti shishja në dorë. Ndërkohë për informacionin tënd, policia e Kosovës para dy viteve zbuloi që brenda zyrave të Vetëvendosjes bëhej orgji me treshe. Opozita as këtej as andej nuk duhet ta shajnë kryeministrin vetëm se është kryeministër,” tha Zeka.

https://www.youtube.com/watch?v=2qrcf5Cj3Ho

Zjarr Tv Ad