“Moj motër ule zërin”- Sherr në emision, aktori i hedh shishen me ujë zyrtarit të Omonias: O qen ke shit s*mën! Marin Suli: Bastard, palaço cirku! Je një…

0
189
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një sherr i ashpër ka ndodhur në emision live mes sekretarit të Omonias, Marin Suli dhe aktorit Laert Vasilit.

Ata kanë debatuar ashpër me njëri-tjetrin, duke bërtitur dhe ofenduar.

Në një moment, Vasilin nuk e kanë mbajtur nervat dhe është ngritur në këmbë dhe i ka hedhur ujë në fytyrë sekretarit të OMONIA-s.

Këtë veprim ai e bëri pasi Marin Suli iu drejtua me duke i thënë “moj motër ule zërin”.

Të ftuarit dhe moderator Artur Zheji mbetën të shokuar, teksa Suli dhe Vasili ofendonin njëri-tjetrin me termat “bastard”, “palaço cirku”, “laro pazari” dhe “qen”.

Debati ndodhi gjatë emisionit “360 gradë” të Artur Zhejit:

Marin Suli: O motër ule zërin se nuk jemi vëllezër bashkë

Laert Vasili: Si the?

Marin Suli: Ule zërin, mos më thuaj vëlla mua, unë jam zotëri. Moj motër ule zërin se nuk jemi vëlla.

Laert Vasili: Mo motër më the mua?!!

Marin Suli: Ore palaço cirku

Laert Vasili: Unë jam njeri i besës, motra jeni ju që shisni sumën në Omonia, qen, qen

Marin Suli: Ti je një bastard, o laro pazari

Linku i videos:

https://fb.watch/qaWs0qL1Si/

Zjarr Tv Ad