“Mund të kisha vdekur”- Këngëtarja shqiptare aksidentohet me makinë, publikon foton me lot në sy nga spitali

0
266
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Enisa së fundmi është përfshirë në një situatë që i ka rrezikuar jetën.

Artistja ka pësuar një aksident automobilistik, ndërsa këtë eksperiecë të frikshme ajo e ka ndarë më ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

Në njërën nga fotot e postuara në Instagram dukej qarë ajo në ambientet e një spitali duke marrë mjekimin e duhur, ndërsa në tjetrën Enisa ka publikuar pamjet nga vendngjarja e aksideniti.

“Mund të kisha vdekur, por unë jam ende këtu. Zoti është i madh. Postova 2 fotot që bëri kushëriri im, në njërën jam unë që as nuk e dija se e kishte bërë foton. Po e postoj që fansat e mi të dinë se ka ndodhur një aksident traumatik. Unë nuk postova të dy anët e makinës, ne u goditëm dy herë. Makina tjetër që na goditi u shkatërrua. Nuk kam foto në ambulancë, ku isha e pavetëdijshme në dyshemenë e spitalit, me një mbajtëse për qafën dhe unë duke u shtyrë në një karrige me rrota. Nuk ia uroj këtë përvojë as armikut tim më të keq. Pra, shikoni se çfarë thoni kur nuk dini asgjë.”– ka shkruar ajo në Instagram.

Zjarr Tv Ad