Një histori me Flynnn-at e Lulit!

0
189
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nga Cim Peka

Nje histori me Flynnn-at e Lulit!

Me nje shok te Lulit qe kishte punuar me te ne Kosove na therret ne zyren e PD pasi kishte fituar Trump:

Tani ja hodha na thote, Michael Flynn eshte bere keshilltar per Sigurine Kombetare i Trump, eshte vellai i shefit tim ne UNMIK Paul Flynn.

Trumpin e kemi si te duam.

Ky ish kolegu i tij ne Kosove me thote qe Luli ka qene sekretarja e ketij Flynn dhe vertet ka pas ndikim tek ai, qenka me fat

Pak me vone me thote: Ore Luli mashtrues eshte, te gugulloj nje here per kete Paul Flynn qe ka pas Luli shef a ka lidhje vertete me Flynn e Trump?

Dhe cfare na del?

Flynn i Lulit ishte itlandez dhe sot punon akoma ne Kosove dhe nuk kishte asnje lidhje me Flynn amerikanin e Trump.

Ky eshte Luli!

Mos u habisni kur ta prezantoj edhe Jeminin me floke te lyera si londinez. Tek e fundit kuksiane e hasiane ne Londer ka shume!

Zjarr Tv Ad