Nuk besonin te Leicester, por sot janë penduar që e refuzuan

0
1004
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Askush nuk besonte te Leicesteri në fillim të sezonit dhe po ashtu as në janar.

Dhe me këtë rast shumë lojtarë refuzuan kalimin te kampioni anglez gjatë merkatos.

Por, me shumë mundësi shumica nga ata janë penduar që nuk kanë pranuar të kalojnë në King Power, pasi tani ata do të ishin kampion të Ligës Premier.

Më poshtë keni shtatë lojtarët që refuzuan Leicester  Cityn në sezon e kaluar. /a.m.

1. M’Baye Niang

FBL-ITA-SERIEA-PALERMO-MILAN

2. Eder

FBL-ITA-SERIEA-INTER-UDINESE

3. Jordan Veretout

Aston Villa v Watford - Premier League

4. Charlie Austin

Swansea City v Southampton - Premier League

5. Charles Aranguiz

FBL-GER-BUNDESLIGA-SCHALKE-LEVERKUSEN

6. Ahmed Musa

Sporting CP v CSKA Moscow - UEFA Champions League: Qualifying Round Play Off First Leg

7. Ronaldinho

David Beckham Match for Children in aid of UNICEF

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad