“Nuk do merrni k*qe leku”/ Lubonja: Rama kërcënoi hapur në fushatë

0
81
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Shkrimtari dhe publicisti Fatos Lubonja ka renditur në studion e emisionit “Open” në News 24 arsyet pse sipas tij në Shqipëri nuk ka demokraci, por regjim. Ai thotë se një vend ku burgjet votojnë 100%, kryeministri thotë se “nëse votoni për opozitën, nuk do merrni asnjë lek”, nuk ka demokraci. Rama, sipas Lubonjës, ka kërcënuar qytetarët për të mos marrë pjesë në zgjedhjet lokale.

Zjarr Tv Ad