Nuk kanë fund “gafat” në “BBVA”/ Shpërthen rrjeti pas videos virale të Kiara Titos, ja çfarë bëri moderatorja që “çmendi” ndjekësit

0
390
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pak kohë më parë, supermodelja e klanit Kardashian-Jenner, Kendall, u bë virale pasi qëronte një kastravec në mënyrën më të çuditshme dhe të komplikuar të mundshme.

Një tjetër video e tillë, po bëhet virale dhe kësaj here vjen nga Shqipëria, me protagoniste Kiara Titon.

Ajo po qëron në qetësinë e saj një patate, por njerëzit në internet e kanë shpërndarë videon e saj, duke e bërë ’hit’ të momentit për mënyrën se si ajo qëron ato.

https://streamable.com/xep527

Zjarr Tv Ad