Nuk ndalet TCH përpiqet të nxjerrë keq Luizin, i publikon këngën që ai ka bërë për ish-të dashurën (video)

0
30
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luiz Ejlli nuk e di po një tjetër këngë e kënduar prej tij që gjendej në studion e Klodian Qafokut është publikuar në YouTube.

Ajo titullohet “Oqean” dhe sipas kompozitorit Klodian Qafoku ka vite që është në studion e tij por që ai zgjodhi ta publikojë tani që Luizi është brenda Big Brother.

I pyetur nga Fan Club se kujt ja ka dedikuar ai këtë këngë kompozitori tha se asokohe ai ishte i lidhur me Megi Topallin dhe me siguri këngën ja ka kushtuar asaj.

Sipas kompozitorit që ka realizuar edhe këngën e Luizit në Eurovizion, këngëtari i kërkoi tekstshkruesit Arben Duka, që në tekst ai të theksonte fjalën “bota ime”…

Exclusive/ “Ti bota ime je…”, zbulohet kënga që Luizi i dedikoi ish-të dashurës! -Fan Club

Luizi ka diskutuar mëngjesin e sotëm me Beatin në lidhje me nominimet. Falë zarfit të kuq, Olta nominoi në spektaklin e mbrëmshem, Luizin, Kiarën dhe Bledin.

Luizi i tha Beatit se nëse ikën Kiara, atëherë asnjeri nuk ka për ta bërë gjumin rehat në shtrëpinë e Big Brother Vip.

Zjarr Tv Ad