Populli shqiptar qan për largimin e Alibeajn

0
139
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Rezultatet katastrofike për Partinë Demokratike zyrtare në zgjedhjet e së dielës janë pasuar me dorëheqjen e Enkelejd Alibeaj nga funksionet që mban.

“Në shenjë reflektimi dhe përgjegjshmërie, kam vendosur të largohem nga drejtimi i partisë dhe po ashtu nga pozicioni drejtues në grupin parlamentar”, është shprehur Alibeaj.

Por, si reaguan qytetarët nga ky largim i papritur i Alibeajt nga Partia Demokrati?

Ju ftojmë të ndiqni videon e mëposhtme:

Zjarr Tv Ad