Pranoi mandatin e Grida Dumës, reagon zyrtarisht Ori Nebiaj: Nesër…

0
95
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Oriela Nebiaj ka reaguar për herë të parë, pas dorëzimit të formularit të mandatit të deputetes në KQZ.

Nëpërmjet një postimi në Facebook, Ori Nebiaj ka publikuar foton e formularit  të firmosur ku pranon mandatin e deputetes.

Krahas fotos, Ori shkruan se do të jetë “privilegji më i madh i jetës së saj të përfaqësoje njerëzit që i besuan dhe e votuan për të qenë në Parlamentin e Shqipërisë.”

Kujtojmë se Nebiaj firmosi sot formularin e pranimit të mandatit në KQZ.

Zjarr Tv Ad