Qetësori është super lojtar i përgatitur, bën për të qarë Oltën pa kaluar as 24 orë nga hyrja në shtëpi (video)

0
2737
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Videomesazhi i djalit 2-vjeçar i Oltës, u përmend ditën e sotme në shtëpinë e ‘Big Brother VIP Albania’. Aktorja ishte duke biseduar mëngjesin e sotëm me Qetsorin, për ndjesinë e të qënit nënë e për rritjen e Amarit (djalit).

Olta zbuloi se ka qëndruar gjatë gjithë kësaj kohe e ftohtë, duke mos përcjellë emocion madje as kur shikoi mesazhin e djalit. Ajo zbuloi se ka frikë se mos tallet nga banorët, e sidomos nga Luizi.

Qetsori, e pyeti sesi mund të ftohet zemra e një nëne, e ky koment, bëri që Olta të shpërthente në lot e të shkonte në tualet.

Biseda mes tyre:
Olta: Unë prandaj qëndroj e fortë në pamje të jashtme, se po e shpërtheva këtë gjendje emocionale që kam, nuk vazhdoj dot më këtu.

Qetsori: Po të vazhdosh e ftohtë gjatë gjithë kohës, nuk e shikoj të arsyeshme. Robi edhe qan. Olta: Nëse këtu tregon gjendjen emocionale dhe qan, Luizi tallet gjithë javës. Viktimizohesh thonë.

Qetsori: Ju rrezikoheni të ftoheni.
Olta: Prekem shumë kur ma thua këtë. Si mund të ftohet zemra e një nëne?
Qetsori: Zemra e një nënë dhe një babai ftohet.

Pas ketij debati olta eshte prekur shume dhe ka filluar te qaje me denes. Madje disa momente u pa duke then qe nuk duronte dot me ne shtepine e BBV dhe qe di dilte.

Zjarr Tv Ad