Qytetari apel djemve: Martohuni që të bini rehat, mos rrini beqarë se lat nam

0
76
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një qytetar 60-vjeç, ka treguar për “Abc News” se çdo ditë bën 20 kilometra vrap, ku shprehet se shkon në Dajt dhe kthehet sërish, gjë që e bën prej vitesh.

Qytetari ka dhënë dhe një këshillë për djemtë e rinj.

“Martohuni shpejt që të bini rehat, se merresh me probleme tjera, nuk plakesh shpejt. Mos rrini beqarë se lat nam, ça bëni kështu? Jam 60-vjeç dhe bëj 20 kilometra vrap çdo ditë. Shkoj në Dajt dhe kthehem sërish. Mbaj kapuç që mos më duken thinjat sepse më ngacmojnë gratë më shumë”, u shpreh ai.

Zjarr Tv Ad