Rikthehet këtë sezon si opinionist? Jua thotë vetë Arjan Konomi

0
147
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ka nisur sezoni i ri televiziv dhe shikuesit pyesin nëse edhe këtë vit shumë figura do të jenë në rolet e tyre të mëparshme.

Një pikëpyetje qëndron edhe për Arjan Konomin. A do ta shohim atë në ndonjë format këtë sezon?

“Pse jo, unë kam shumë dëshirë. Me “Përputhen” ruaj kujtime të bukura dhe uroj të ketë gjithmonë suksesin që ka patur, por është një cikël i mbyllur. Nëse do të kem oferta që do t’i konsideroja, do të ishte kënaqësi të isha sërish në ekran,”-tha ai në një intervistë për revistën “Bordo”.

Kujtojmë që Arjani vitet e fundit u kthye në vëmendjen e shikuesve si opinionist i “Përputhen” për disa edicione radhazi.

Zjarr Tv Ad