Rita Ora në Kosovë në ndihmë të fëmijëve të varfër

0
2

Rita Ora është kthyer në vendin e saj të origjinës për një kauzë të mirë.

Këngëtarja me famë botërore do marrë pjesë në aktivitete humanitare.

Rita do punojë së bashku me UNICEF për të ndihmuar fëmijët e varfër në Kosovë.

Nëna e saj Vera publikoi foto të Ritës ndërsa ndodhet në zonat e varfra.

“Duke ndihmuar UNICEF dhe Ritën në punën e tyre të dedikuar për të ndihmuar fëmijë. Jam krenare për ty Rita që gjatë kësaj periudhe shumë të zënë me turneun gjete kohën të vizitosh Kosovë,”-shkroi ajo.

Rita mbërriti të martën në Kosovë dhe pritet të qëndrojë atje tre ditë.