Sabiani bën reagimin e dytë dhe shpërthen në akuza ndaj produksionit dhe ofendon Kristin

0
3264
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sabiani akuzon produksionin dhe Kristin se po shfrytëzojnë rastin për show! Madje, ai e quan Kristin “çapaçul” që luan me disa porta!

Këngëtari shfaqet tepër i shqetësuar për vajzën e tij, që ka dëgjuar vetëm një mini-version të historisë!😐

Reagimi i Sabianit

Me kane ardhur mesazhe pafund, kritika he shume njerez te cilet presin nje reagim nga une. Per Kejsin nuk jam ai babi tipik
shqiptar, perkundrazi me ka pas shok, mbēshtetje dhe jam perkrahja e saj mê e madhe . Por janê disa gjera g₴ nuk i pranoj!

Si fillim nuk lejoj askënd te perfitoj nga naiviteti dhe ta shfrytēzoj rastin per show. Se dyti nuk jam kunder dashurise ama kjo q₴ po shoh s’ka lidhje fare me ndjenjat . Dhe se fundmi nuk mund te dali nje

ÇAPAÇUL q₴ nuk di pse ¿shte futur aty brenda, e te luaj me disa porta. Nuk di tê justifikoj as veten e vet

Zjarr Tv Ad