Sabiani do të hyjë sonte në BBV të përplãsét me Kristin dhe të nxjerrë vajzën e tij(video)

0
7
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Pas afrimitetit të Kejsit me Kristin, babai i saj, Sabiani e ka shprehur hapur që nuk do ta mbështeste vajzën e tij në këtë rast, duke qenë kundër një lidhje të tillë të mundshme.

Pak ditë më parë Sabiani fshiu fotot me të bijën dhe e hoqi nga ndjekësit. Së fundmi ai ka publikuar një video, ku shfaqrt duke thënë:

“Më në fund erdhi momenti që po prisnit. Ka ardhur koha të bëjmë dëme. Do bjmë dëme sot apo jo?”, thuhet në videon e tij.

Kjo ka bërë që ndjekësit të aludojnë se këngëtari mund të futet sonte në shtëpinë e Big Brother si surprizë për Kejsin. Nuk dihet saktësisht se kujt i referohet ai kur thotë fjalën “dëme”.

Sabiani e ka treguar publikisht që është kundër lidhjes së Keisit me Kristin dhe këtë të fundit e ka thumbuar shpesh me statuset e tij në Instagram e videot në Tiktok.

Sot Sabiani ka postuar një tjetër video, ku shfaqet në makinë dhe shkruan se i kanë thënë të qethet tullac, gjë që ai nuk e bën kurrë.

“Ça the? Dil përjasht”, dëgjohet të thotë Sabiani, teksa ndjekësit e kanë komentuar këtë video si ‘diss’ ndaj Kristit, i cili është tullac.

Zjarr Tv Ad