Si ‘shërohet’ PD? Bamir Topi: Të goditet me forcë Berisha, situata e PD është për fajin e tij!

0
125
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ish- presidenti Bamir Topi komentoi situatën e PD-së në Repolitix.

Topi thotë se fajtor për degradimin e PD-së është Berisha dhe se e vetmja mënyrë që opozita të dalë nga kjo situatë është goditja politike ndaj figurës së tij.

Zjarr Tv Ad