Skandal në ajër, piloti fton në kabinë pornostaren, tymosin e pinë shampanjë!

0
1075
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...


Një pornostare është bërë protagoniste në kabinen e pilotit të linjës ajrore Kuwait Airlines, që udhëtonte nga Londra në New York.

Po nga u mor vesh kjo? Vetë pornostarja Chloe Khan e njohur edhe si Ms. Mafia i ka hapur telashe pilotit, duke publikuar videon e asaj që ndodhi në kabinë.

Ajo bashkë me një shoqe janë ulur në prehrin e pilotit, tymosën dhe pinë shampanjë sëbashku.

Chloe ka treguar se ka prekur edhe disa komanda të avionin, sigurisht me lejen e pilotit, i cili e ka siguruar të rrijë e qetë, pasi kishte aktivizuar pilotin automatik. “Mbylli kabinën, porositi shampanjë dhe më la të vesh beretën e tij”,- tregon ajo për “Daily Star”.

Zjarr Tv Ad