Tmerr në Fushë Krujë. Dy vllezër qëllohen në oborr të shtëpisë.

0
528

Dy vëllezer janë qëlluar me arme zjarri në oborr të shtëpise në fshatin Gramëz të Fushkrujes. Të plagosurit janë vëllezërit Bardhi 23 dhe 35 vjeç.

Nga burime brenda spitalit ushtarak mësohet se gjendja e të plagosurve është shumë e rëndë. Që të dy ndodhen në sallën e operacionit .

E tmerrshme qe pamja e të ëmës së dy të pmagosurve me prehrin e mbushur me gjakun e njërit prej djemve.