Tyson Fury në Nisë, qeras 200 tifozë të Anglisë me jägerbombs (FOTO)

0
587
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Boksieri anglez i peshës së rëndë, Tyson Fury, i cili ka shtyrë përballjen me Vladimir Kliçkon për shkak të një dëmtimi, ka qenë në Nisë të Francës në fundjavë.

fury nice

Në një bar të qytetit është takuar me shumë tifozë anglezë që do të ndjekin takimin midis Anglisë e Islandës dhe i ka qerasur të gjithë me jägerbombs (Jägermeister+Red Bull ose pije të tjera energjike).

fury fatura

Boksieri ka shpenzuar 1000 euro për të qerasur 200 tifozët e pranishëm dhe u largua pas 25 minutave i përshëndetur nga të gjithë.

tyson furyfury 2fury 3fury 4furyfury 5

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad