Video/ Çfarë e bëri të qeshë Theresa May dhe Angela Merkel?

0
6

Kancelarja gjermane Angela Merkel ka thyer akullin e samitit të BE pasi është filmuar duke qeshur me kryeministren britanike, Theresa May. May dhe Angela shihen qeshur me njëra-tjetrën ndërsa shohin diçka në iPad. BBC raporton se kryeministrja britanike dhe kancelarja gjermane po krahasonin fotot e tyre ku kishin veshur xhaketa të ngjashme.