Xenia Deli, foto hot dhe gjysmë nudo

0
2668
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...


E dashura e re e këngëtarit Justin Bieber Xenia Deli ka kryer disa sete fotografike ku nuk ka ngurruar të shfaqet edhe gjysëm nudo.

Deli dhe Bieber prej pak kohësh janë bashkë. Ai duket shumë i dashuruar me të, madje i ka kushtuar edhe një serenatë.

Zjarr Tv Ad