Zbulohet se çfarë e lidhte Luizin me rojen e ndjerë që ndërroi jetë ps sulmit mbi TCH

0
39
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Parmbreme Arbana Osmani ne Prime BBV njoftoi banorët për sulmin terrorist nga njerëz ende të paidentifikuar drejt godinës së Top Channel ku i vrarë mbeti roja i sigurisë.

Sigurisht që shoku dhe trishtimi ishte i madh dhe madje Luizi duke shprehur ngushëllimet e tij, qau dhe tregoi se e njihte dhe çfarëdo të merrte me vete nga kjo eksperiencë,një pjesë të konsiderueshme do t’ia dhuronte familjes së të ndjerit.

Por nga e njeh Luizi rojen?
Mesa duket takimi i tyre është bërë natën e parë të spektaklit BBVA ndërkohë që priste të hynte në shtëpi.

“Ja ishim jashtë duke u ngrohur pranë zjarrit” i tha atë natë Luizi Arbanës dhe me tu futur në shtëpi ju tregoi edhe banorëve se ishte me rojen dhe ishte burrë shumë i mirë.
Aty po ngrohej dhe atë natë fatale për jetën e tij..

Zjarr Tv Ad