Berisha në Budapest, takohet me Orban

0
329

Ish-kryeministri, Sali Berisha, është ftuar nga kryeministri Victor Orban për një vizitë në Hungari dhe do të marrë pjesë në diskutimet lidhur me stabilitetin e Ballkanit Perëndimor.

Statusi i plotë i ish-kryeministrit në Facebook:

Te dashur miq, me ftese te Kryeministrit hungarez Victor Orban, mberrita ne Budapest ku do te marr pjese ne nje dreke…

Posted by Sali Berisha on Thursday, June 8, 2017