Burrin e rreh gruaja

0
338

Së fundmi janë publikuar disa pamje shumë të rënda në rrjetet sociale, pasi burri e pranoi se e kishte tradhtuar gruaja ushtron dhunë fizike mbi burrin e saj. Sipas medieve të huaja, gruaja e irrituar akuzon burrin e saj se e ka tradhtuar dhe se e ka mashtruar duke i shpenzuar paratë. “Ke përdorur paratë e mia, duke më tradhtuar me një grua tjetër”, dëgjohet t’i thotë gruaja bashkëshortit të saj, ndërsa e godet vazhdimisht. Mesa duket burri e ka pranuar fajin, duke qenë se nuk ka dhënë asnjë lloj reagimi dhe vuan goditjet e njëpasnjëshme me levë në sy të kalimtarëve.