Kate Upton mbyll klipin e kalendarit “LOVE Magazine”, shfaqet me të brendshme

0
824

Kalendari “online” i “LOVE Magazine” ka përfunduar dhe për klipin e fundit është zgjedhur modelja e famshme Kate Upton.

Në një video me regji të Doug Inglish, 24-vjeçarja luan kukafshehti me kamerën, ndërkohë që është e veshur me të brendshme provokuese.

Viti 2016 ka qenë fantastik për Kate Upton, e cila është fejuar me lojtarin e Detroit Tigers, Justin Verlander, pas 5 vitesh lidhjeje.