Aksident në Himarë, humb jetën drejtuesi i motomjetit

0
17
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e sotme në Himarë.

Një 40 vjeçar me inicialet L.H, ja dalë nga rruga dhe ka humbur kontrollin e mjetit që drejtonte.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Himarë/Informacion paraprak

Në rrugën rurale të fshatit Tërbaç, gjatë natës, shtetasi L. H., 40 vjeç, dyshohet se duke drejtuar një motomjet ka humbur kontrollin dhe motomjeti ka dalë nga rruga.

Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i motomjetit.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Zjarr Tv Ad