Aksident në Krujë, “fuoristrada” del nga rruga dhe bie në greminë

Aksident në Krujë, “fuoristrada” del nga rruga dhe bie në greminë

0
12

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Malesinë e Krujës, ku ka humbur jetën një person dhe janë plagosur 2 të tjerë.

Sipas informacioneve të para, një fuoristradë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në greminë.

Për pasojë ka humbur jetën shtetasi Qazim Basha dhe janë në gjendje të rëndë Besim Karaj dhe Ermir Zylfa.