Aksident në Lezhë – Milot, dy të plagosur

0
4

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në aksin Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Treshit. Të plagosurit, identiteti i të cilëve ende nuk dihet janë dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmën mjekësore.Policia dhe grupi hetimor po punojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.