Anullohet ndeshja Manchester United- Bournemouth, u gjet një pako e dyshimtë (FOTO)

0
808
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ndeshja mes Manchester United dhe Bournemouth është anuluar për arsye sigure. Autoritetet dhanë alarmin e kuq, ndërsa të gjithë tifozët u evakuuan nga shkallët e stadiumit “Old Trafford”.

Sipas mediave britanike, në stadium është gjetur një pako e dyshimtë, duke detyruar që njësitë speciale të marrin situatën nën kontroll. Po ashtu, po përdoren dhe qentë.auto_Maaaa1463321896
Fillimisht u njoftua se ndeshja do të shtyhet 45 minuta dhe pa dhënë shumë detaje, 20 mijë persona u detyruan të lënë stadiumin, shkruan tch. Pas bisedave mes gjyqtarit kryesor të ndeshjes dhe zyrtarëve të United, edhe lojtarët janë urdhëruar të futen sërish brenda në dhomat e zhveshjes.
CaptureSfida e javës së fundit duhej të fillonte në ora 16:00 me kohën tonë lokale, në të njëjtën orar kur po luhen edhe sifdat e tjera të javës së fundit të kampionatit anglez. a.k

Capture1

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad