Arbitrit të rreptë të Copa America i dalin në rrjet disa foto të “buta”… me prostituta (FOTO)

0
1544
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Arbitri Brazilian Heber Lopes ishte gjyqtari i rreptë i finales së Copa America mes Kilit e Argjentinës, por pas finales… situata ka ndryshuar nga rreptësia tek butësia e hidhur. Në rrjet kanë dalë një sërë fotosh të tij, teksa është nën shoqërinë e prostitutave.4-275

Edhe pse kjo është jeta private e arbitrit dhe se çfarë bën ai me të është punë e tij… shumë persona I kanë gjetur këto foto si mjaft shqetësuese./java/
3-2912-301

Burimi : / Javanews.al


Zjarr Tv Ad