Arjola Demiri publikon pamjet e para nga shtëpia që iu dhurua në “BBV”

0
94
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Aktorja Arjola Demiri u suprizua brend shtëpisë së “vëllait të madh” me një super dhuratë.

Asaj iu plotësua ëndrra për të patur një shtëpi të madhe për të dhe fëmijët e saj.

Kurioziteti per të mësuar nëse aktorja e ka marrë shtëpine ka qenë i madh dhe siç ka treguar edhe vetë ajo është ndjerë e bezdisur nga pyetjet e shumta për shtëpinë.

Së fundmi, ka qenë vetë Arjola ajo e cila ka ndarë me ndjekësit detaje lidhur me shtëpinë e saj të re, si dhe nuk ka “kursyer” për ndjekësit edhe disa foto nga shtëpia e cila është në proces ndërtimi.

Zjarr Tv Ad