Artan Hoxha ironizon hapur fare televizionin e njohur: Urimet Zhejit për emisionin e ri

0
544
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Gazetari Artan Hoxha në një reagim në rrjetet sociale ka ironizuar emisionin më të ri “ABC News” i cili drejtohet nga Artur Zheji.

Hoxha pak ditë më parë tha se tashmë ky televizion drejtohet nga vet Endri Fuga.

Postimi i plotë:

Në këto kohëra të trazuara, të bësh emision me temën: ”Si u shmang lufta berthamore Rusi-SHBA” nuk është e lehtë….

Urime Zhejit për emisionin e ri, në televizionin me drejtim të ri dhe me logon e re…

Zjarr Tv Ad