As Ledri nuk i shpëton dot Luizit! Ja çfarë ndodhi në koncertin e këngëtarit

0
304
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Luizi nuk ia ka idenë e asaj që po ndodh jashtë, dhe mbase po ta dinte do të dilte me kohë nga ajo shtëpi.

Jo vetëm njerëz të thjeshtë, por edhe Vip-a janë përshirë në lojën e tij dhe i tregojnë mbështetje nga jashtë.

Kësaj here ka qënë reperi Ledri Vula që në koncertin e tij ka përshëndetur gruan e tij,Sarën që ndodhej aty dhe thotë: “Unë me Sarën si Luizi me Kiarën”

Kaq u desh që salla të brohoriste me eufori.

Luizi nuk ia ka idenë e asaj që po ndodh jashtë, dhe mbase po ta dinte do të dilte me kohë nga ajo shtëpi.

Jo vetëm njerëz të thjeshtë, por edhe Vip-a janë përshirë në lojën e tij dhe i tregojnë mbështetje nga jashtë.

Kësaj here ka qënë reperi Ledri Vula që në koncertin e tij ka përshëndetur gruan e tij,Sarën që ndodhej aty dhe thotë: “Unë me Sarën si Luizi me Kiarën”

Kaq u desh që salla të brohoriste me eufori.

Zjarr Tv Ad