‘Balili’, prokurori amerikan Junçaj takim me Llallën

0
1158
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

‘Balili’, prokurori amerikan Junçaj takim me Llallën

Kryeprokurori Adriatik Llalla dhe prokurori shqiptaro- amerikan Gjon Junçaj kanë zhvilluar një takim në Prokurinë e Përgjithshme në qendër të së cilës ka qenë arrestimi i Kelmend Balilit.

Pas deklaratave të forta ambasadorit amerikan ditën e djeshme për mosarrestimin e Balilit ku sipas tij fajin e kishte drejtësia dhe Policia e shtetit, dita e sotme ka nisur me një operacion policor në resortin luksoz ‘Santa Quaranta’ e fshatin e Balilit dhe me takimin e dy prokurorëve.///

prokuroria

Zjarr Tv Ad