Bota e muzikës në lot, shuhet Tina Turner

0
88
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Ka ndërruar jetë në moshën 83 vjeçare këngëtarja e njohur amerikane, Tina Turner.

Diva e muzikës pop dhe rock u shua në shtëpinë e saj në Zvicër, pranë Zyrihut.

Në përditësim…

Zjarr Tv Ad