Buxheti 2023, Rama jep lajmin e mirë: Fishat e diabetit do të jenë falas për të moshuarit mbi 65 vjeç

0
64
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën me një lajm të mirë për të moshuarit.

Ai me anë të një postimi në rrjetet sociale thotë se me Buxhetin2023 fishat e diabetit do të jenë falas për të moshuarit mbi 65 vjeç

“MIRËMËNGJES dhe me lajmin e mirë se me #Buxhetin2023 fishat e diabetit do të jenë falas për të moshuarit mbi 65 vjeç duke u kursyer gjysheve dhe gjyshërve të paktën 1 pension mujor në vit, ju uroj një ditë të mbarë” shkruan Rama në postimin e tij.a

Zjarr Tv Ad