Çfarë e kënaq Kejvinën?

0
26
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

E bukur seksi, provokuese Kejvina Kthella i çmendi të gjithë që me daljen e saj të parë.

Velina u kthye në vajzën më të komentuar të showbizit për shkak të formave të saja fizike.

Modelja së fundi është thirrur në një intervistë për ‘Prive’ ku, ka dhënë përgjigje interesante kur i’u është nënshtruar pyetjeve me spec.

Për “Prive”, Kejvina ka rrëfyer se atë e kënaqin vetëm paratë, ndërsa ka refuzuar të tregojë për aventurat seksuale.

Kurse në lidhje me tradhëtinë bukuroshja është shprehur se as nuk e kanë tradhtuar, e as nuk tradhton, ndërsa ka pranuar se lexon dhe shikon filma në kohën e lirë.

Zjarr Tv Ad