Çfarë po ndodh në Big Brother? Luizi dhe Kiara në nominim kokë më kokë për të dalë nga shtëpia?!

0
176
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Banorët e Big Brother janë ndarë në çifte. Njoftimi u erdhi nga Vëllai i Madh, por ende nuk kanë marrë detaje se me çfarë lidhet kjo ndarje.

Banorët kanë nisur aludimet se për çfarë mund të jetë kjo ndarje. Sipas Luizit mund të jetë diçka e ngjashme me rradhën e kaluar, ku banorët duhet të nominojnë në çift në dhomën e rrëfimit.

Luizi i cili është në këtë ndarje me Kiarën, tha se do ta dalin në nominim ‘kokë më kokë’.

Zjarr Tv Ad