Çiljeta Xhilaga: Ma kanë bërë jetën ferr

0
184
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Çiljeta Xhilaga ka qenë dje e ftuar në emisionin “Soirée” të Jonida Shehut në Top Channel në mbrëmjen e biondeve.

Këngëtarja shqiptare ka folur për tërheqjen e saj nga mediat kohët e fundit dhe daljet e pakta publike.

Një ndër arsyet që e ka bërë Çiljetën të shkëputet nga të qenit në qendër të vëmendjes është mosha.

“Po, padyshim ka pasur vite kur më kanë bezdisur mediat. Ma kanë bërë jetën tmerr, ferr (qesh). Nuk është se kam ndonjë kompleks por vjen edhe me moshë. Më mirë pak dhe saktë!”, u shpreh këngëtarja.

 

 

Zjarr Tv Ad