Djali i Messit është fans i Juventusit

0
37

Lionel Messi dhe djali i tij Thiago shikuan së bashku ndeshjën e Ligës së Kampionëve ndaj Interit.

Në një video të kapur nga pas, Thiago është parë duke vizatuar logon e Juventusit në një fletë.

Kjo video është publikuar menjëherë në rrjetin social ‘Twitter’ duke aluduar se Thiago mund të jetë tifoz i Juventusit.