Dyshohet se ndihmoi Habib Rexhën të arratiset pas vrasjes në Kavajë, shoqërohet në polici shoku i tij (EMRI)

0
112
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Policia ka shoqëruar mbrëmjen e sotme shokun e Habib Rexhës, pasi dyshohet se e ndihmoi atë të arratiset pas vrasjes së Arjan Gosës në Kavajë.

Ervis Kurti është shoqëruar dhe pritet të merret në pyetje.

Zjarr Tv Ad