E dhunon i dashuri i mamasë, humb jetën djali 3-vjeçar

0
102
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Nëna e tij, Adrian Hoare, 23 vjeç, thuhet se gënjeu policinë, duke thënë se Alfie ishte në një taksi dhe jo në makinën e të dashurit të saj.

Ajo dhe i dashuri Stephen Waterson, mohojnë vrasjen, por djali mendonte vazhdimisht se fëmija ishte shumë i zhurmshëm.

Alfie u ‘copëtua dhe u mbyt’.

Ai humbi jetën tri ditë më vonë pas vuajtjeve të shumta dhe një arresti kardiak, u tha në një gjykatë në jug të Londrës.

Hoare, gjithashtu dyshohet se goditi trevjeçarin kur ai bënte zhurmë gjatë udhëtimit me makinë.

Më 3 shkurt, kur Alfie ishte midis jetës dhe vdekjes, Hoare i shkruante sms Waterson duke thënë:’Unë të dua … askush nuk mund të fajësohet’.

Waterson u përgjigj: ‘Unë e di, sigurohu që ti fshish këto mesazhe.’

Më 4 shkurt, Hoare i tha Waterson se nuk kishte asgjë tjetër që spitali mund të bënte për Alfien dhe ishte koha për të fikur makinerinë që e mbante në jetë.

Zjarr Tv Ad