E pazakontë në Sarandë, turistja gjermane parkon mjetin në mes të rrugës dhe shijon kafenë, trafiku në kaos

0
105
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në qytetin e Sarandës. Një turiste gjermane ka bllokuar qarkullimin e automjeteve në rrugën Sarandë – Butrint, duke ndaluar mjetin në mesin e urës së Kanalit të Çukës dhe duke shijuar kafen.

Më pas drejtuesit e mjeteve të bllokuara kanë telefonuar Policinë, e cila ka mbërritur në vendngjarje së bashku me një autoambulancë kanë dërguar turisten e huaj drejt spitalit.

Zjarr Tv Ad