E rëndë në Elbasan, makina përplas fëmijën 3-vjeçar që po kalonte rrugën

0
70
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident i rëndë është shënuar ditën e sotem në Elbasan, ku një makinë ka përplasur një fëmijë të vogël.

Bëhet me dije se një makinë ka përplasur një fëmijë 3-vjeç që po tentonte të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Fëmija ndodhet në spital në gjendje kritike për jetën, teksa raportohet se makina që e ka përplasur ka qenë duke lëvizur me shpejtësi.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për të bërë të mundur sqarimin e rrethanave të këtij aksidenti të rëndë.

Zjarr Tv Ad