Edith Harxhi sfidon Bashën për vizën: Ka 4 vite që nuk shkon në SHBA, po pres prej 2 javësh që të më përgënjeshtrojë

0
239
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, ka sfiduar kryetarin e PD, pasi tha sërish se SHBA i kanë refuzuar vizën kryedemokratit.

Ajo u shpreh në takimin me demokratët në Malësi të Madhe se Basha ka që në vitin 2017 që nuk udhëton drejt SHBA-ve, ndërsa shtoi se ka d javë që pret Bashën që ta përgënjeshtrojë.

“Nëse nuk është e vërtetë Basha le të ngrihet dhe ta përgënjeshtrojë, po pres dy javë.Ka 4 vite që nuk ka shkuar në SHBA prej 2017, ka tentuar disa herë, ka pasur disa ftesa, unë këtë përgjigje kam, Basha se të dalë dhe ta përgënjeshtrojë” tha ajo.

Zjarr Tv Ad This is a sample article. ...