Ekskluzive/ Aksident në Kamëz, 1 i lënduar

0
48

Para pak minutash kamera e Zjarr Televizion solli pamjet ekskluzive të një aksidenti me makinë, ku mbeti i plagosur një i ri , identiteti i të cilit nuk dihet ende, por fatmirsisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën .

Kjo falë ndihmës së dhënë nga kalimtarët e rastit , pasi ambulanca u vonua për 35 minuta.

Ndërkohë aksidenti mendohet të jetë shkaktuar nga shpejtësia në kthesë nga i riu dhe që ka rezultuar me përmbysjen e makinës.

Fat mund të themi që ka qenë fakti që makina është përplasur me një pemë në “Bulevardin Blu” pasi rrëshqitja e makinës rrezikonte të ishte fatale dhe për kalimtarët e rrugës , të cilët në këtë orar janë të shumtë .