Ekskluzive/Aksident ne Kombinat (Video)

0
105
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Një aksident ka ndodhur mbremjen e sotme në kryeqytet ne zonën e ish-kombinatit pak minuta më parë.

Siç shihet nga pamjet e siguruara nga Zjarr TV automjeti është përplasur me urbanin e linjes Kombinat-Kinostudio.

Në vendngjarje ndodhen efektivë të policisë dhe ambulanca.

Vijon…

Zjarr Tv Ad