(EMRAT) E konfirmoi vet Arbana, ja kush do të hyjë sonte në Big Brother

0
495
Zjarr Televizion Ad This is a sample article. ...

Sonte gjatë spektaklit të Big Brother Vip pritet të ketë hyrje të reja. Në media është aluduar për personazhe që do të bëhen pjesë e shtëpisë së famshme, si Antoneta Koçi apo Elvis Pupa.

Por moderatorja Arbana Osmani ka ngritur dyshime se mund të ketë më shumë hyrje se kaq.

Sonte është paralajmëruar se do të ketë emocione dhe surpriza gjatë natës së spektaklit.

Kujtojmë se gjatë javës nga gara janë përjashtuar dy banore, Ermiona Lekbello dhe Eva Alikaj, e cila nuk kishte pak ditë që ishte bërë pjesë e realityshowt.

Në shtëpinë e “Big Brother Vip” do të hyjë një banore e re. Sipas disa medieve bëhet fjalë për konkurrenten e “Përputhen”, Antoneta Koçi, e cila do t’i bashkohet shtëpisë së BBV.

Një tjetër konkurent që pritet ti Bashkohet Big Brotherit është edhe Elvis Pupa. Pupa vjen nga Australia për tu bashkuar në Big Brother

Zjarr Tv Ad